FENHaberTÜRKIYE

Sefirin Kızı’nın 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Sefirin Kızı’nın 9. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Sancar ve Akın ile ilgili bir video izleyen Nare, telefonu Sancar’dan saklasa da başarılı olamıyor. 

Sancar, Nare’nin Melek’i de alıp gittiğini öğrendiğinde deliye döner.Sefirin kızı geçmişte olduğu gibi bir kez daha onu terk etmiştir. Hem de yıllarca birbirlerine yazdıkları mektuplara ihanet edercesine ona değil, Gediz’e mektup bırakarak. Bu ihanetin acısını, yıllardır sakladığı mektuplardan çıkarmaya kalkar.

Akın’ın kendi vebası olduğuna inanan ve bu mikrobun başkalarına bulaşmasına izin vermemek için onu peşine takan Nare, planında başarılı olur. Akın çok geçmeden Nare’nin Barselona’da olduğunu öğrenir. Polis tarafından arandığı için, sahte pasaport alıp Barselona’ya gitmenin yollarını arar.

Sefirin Kızı 9. yeni bölüm fragmanında, bir video izleyen Nare, bunu Sancar’dan saklamaya çalışıyor. Nare’nin “Videoda Sancar’ın Akın’ı öldürmesini sonra da kendini yok etmesini sebep olacak bir şey var. Sancar bunu kesinlikle görmemeli” sözleri herkesi korkuttu. Ancak telefonu Nare’den alan Sancar, kendisinden saklanan büyük sırrı öğreniyor.

Daha fazla göster

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close