HaberHAYATSPORTÜRKIYE

Mehmet Demirkol’dan Fatih Terim ve Şenol Güneş yorumu…

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, beIN Sports’ta yayınlanan beIN Manşet programında gündeme dair yorumlarda bulundu.

Demirkol, A Milli Takım’ın EURO 2020 eleme grubundaki performansını be Beşiktaş’ın başkanlık seçimi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. İşte Demirkol’un açıklamaları…

Ahmet Nur Çebi’ye, neden Fikret Orman gidene kadar bekledin diye sorulabilir. Fikret Orman seçime girmezse adayım demek, ben onu onaylıyorum demek. Bir kırgınlık değil de sanki bir düşmanlık olmuş. Ahmet Nur Çebi muhtemelen bu seçimi rahat kazanacağını düşünüyor.”

Milli Takım’ı İstanbul’dan kaçırdık, şimdi herkes gelsin diye bekliyor. Biz İstanbul’dan kaçırdığımızda çok güzel ağırlayan Konya’nın, Antalya’nın, diğer statların seyircisini unutmamamız lazım ama. Onlar çok desteklediler bu takımı.”

Adem Büyük daha önce kaç defa oynadı Milli Takım’da? Milli Takım’da orta saha havuzu da geniş. Ben Galatasaray’ın aradığı ruhun Adem olabileceğini düşünüyorum ama antrenmanlarda onu göstermiyor demek ki. Fatih Terim’in diğerlerinde de çok bir şey bulduğunu sanmıyorum. Galatasaray’ı sadece PSG maçındaki iyi mücadele ile övdük. Önemseyen bir takım.

Daha fazla göster

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close