DünyaHaberSPOR

Jose Mourinho saçlarını kazıttı…!

Saçlarını kazıtmasıyla yine dikkatleri üzerine çeken Jose Mourinho, bunun sebebini verdiği röportajda anlattı. 

Mourinho ayrıca Tottenham‘daki görev süresinde yaşadıkları ile ilgili sorulan soruya ise “Uzun süredir kaptan Hugo Lloris sakat. Sonra belirli aralıklarla sakat vermeye başladık. Sonra bir daha, sonra bir daha… Buna rağmen takım olarak son haftalarda belirli bir zihniyet içerisinde oynuyoruz.

Bu sezon futbolcular için zor bir dönem oldu. Takımın mücadelesi iyi. Son ve Lucas gibi futbolcular sahada her şeyini verebiliyor. Bu beni çok daha fazla gururlandırıyor.” sözlerini sarf etti.

SkySport’a yaptığı açıklamada Mourinho saçına yaptığı ve dikkat çekici değişiklik nedenini “Berberde uyuya kalmışım” sözleriyle şakayla karşılasa da bu değişikliğin nedeninin ne olduğuna dair sorulan soruya, “Bazen kafama soğuk havanın değmesini severim.

Ayrıca hayatımda ufak bir değişiklik yaşamak istedim” sözlerini kullandı.

Tottenham menajeri Jose Mourinho bu kez saçlarını kazıtmasıyla gündeme geldi.

Portekizli teknik adamın berberinde kesimden sonra çekilen bir resim sosyal medyada ortaya çıkarken Mourinho’nun bu radikal değişikliği ve yeni tarzı çok konuşuldu.

Mourinho’nun saçını kazıtmasından sonra ise geçmişte yaptığı bir açıklama gündeme geldi. Mourinho, 2014 yılında Alman BILD’e verdiği röportajda: “Eğer yaptığınız işi seviyorsanız saçlarınız kaybetmezsiniz. Guardiola’nın kafası kel. Guardiola futboldan keyif almıyor” sözlerini kullanmıştı.

Daha fazla göster

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close