EKONOMIHaberHAYATPOLITIKATÜRKIYE

Erdoğan’ın Libya’yı işgali kalkıştığı için Türklerin çektiği acı daha da kötüleşti …

Türkiye muhalefetine bağlı olarak, LPG fiyatlarının, 2020 yılı için petrol ürünleri fiyatlarında ilk artışı kaydettiğini, Türkiye Enerji Kurumu’nun açıklamasından sonra, Türk halkının acısının artması için 12 litre gazın fiyatını 4 Türk lirası ve on köylüye yükselttiğini doğruladı.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın rejimi olmadan aylarca süren ekonomik kriz ışığında bu öğütme krizine çözüm bulamıyor. .

Türk muhalefetinin internet sitesi, Türk makamlarının yeni artışı yarın 7 Ocak’tan itibaren uygulamaya karar verdiğini, bu artışın tüm yakıt ve yakıt fiyatlarına yansıtılacağını vurguladı.

Türk muhalefetine bağlı olan Türkiye’nin şimdiki sitesi, taze üzüm meyvesinin% 35,35 ile İstanbul’da Aralık ayı için en yüksek ürünlerden biri olduğunu ve portakalın% 15,90 ile en az pahalı olduğunu doğruladı.İstanbul Ticaret Odası, Aralık ayında en yüksek ve en ucuz ürünler ilan etti 2019 ve gıda harcamaları ile taze meyvelerdeki en yüksek artış% 35,35 artışla taze üzüm payından kaynaklandı. Son dönemde.

Türk muhalefetinin web sitesinde fiyatta yükselen ürünler arasında yer aldığını; fasulye% 34.11, salatalık% 24.71, domates% 22.93 ve yeşil soğan% 20.84.Ayrıca İstanbul Ticaret Odası, perakende ve toptan satış fiyatlarını inceleyen bir rapor yayınladı. Türkiye’nin ekonomik başkenti İstanbul’da 2019 yılı.

Daha fazla göster

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close