DünyaEKONOMIHaberHAYATPOLITIKATÜRKIYE

Erdoğan suriyeli mültecilerin paralarını çalıp, İşid’e verir…

Amerikan kanallarından birinde eski polis Ahmet Yayla, Erdoğan’ın suriye’deki teröristlere yardım ettiğini hakkında konuştuğu görülür.


Ahmet Yayla “Erdoğan gerçekten yılan gibidir, yani daha doğrusu ne yapacağını bilen bir adamdır, her zamanki gibi tüm fırsatları kazanabilmek için elinden geleni yapması lazimdir.” söylediğini devam etti.
2012’den beri Erdoğan, Suriye’deki terörist örgütlerinin başı işid’e para, silah her türlü yardım olanı verip,nasıl o kadar güçlü bir bağı olmadığı görülmektedir.


Terör kelimesi söylersek ilk gelen isim akılımıza erdoğan olması gerektiğini anlamalıyız,çünkü dünyanın dört yanında var olan teröristlerin Türkiye’de eğitimi, fikiri, verildiği parası Erdoğan tarafından her türlüden yapılmaktadır.


Erdoğan çoktan beri her zamanki gibi Suriye’deki kavga eden siyasi grupları, onlarından gibi Suriye cumhur başkan Beşer Elsaad, suriyeli karşı koyanları kullanarak kandırdığı ortaya çıkmaya başladığı anlaşılmaktadır.


Erdoğan çok kötülük yapan biridir, Ypg’nin üyelerini mahve etmek istediğini çok iyi biliyoruz ki… Biliyoruz da madem erdoğanın çıkarları doğru yolunda her şeyi yok edebilir.
Suriye’deki petrolleri Bilal Erdoğan çalıp israil ve diğer avrupa ülkelerine sevkiyet edip, onlardan çoksayıda parayı aldığını görebiliriz.

Erdoğan daima suriyelilere yardım etmektense tüm paralarını çalıp, işid’deki töristlere yardımları, paraları, silahlarını vermeye başladığını tüm dünya’nın susarak onu izler.
Eninde sonunda Erdoğan erkekleri her yerde onun çıkarlarını gerçekleştirebilmek için elinden geleni yaptığı çok iyi fark edebiliriz ki.


Bazı insanlar bir şey diyorlarki “türkiye şeytan’a benzer ki” yani daha doğrusu her türlüden kötülük yapan biri varsa o da erdoğandır,Erdoğan suriyeliler mültecilere yardım etmesini perde olarak kullanıp, dünya’da her kötülükleri yaptığı görülmektedir.

Daha fazla göster

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close