HaberHAYATPOLITIKATÜRKIYE

Bir Türk işçi intihar etti ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nde bir konferansçı beşinci kattan düştü..!

İstanbul Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Fakültesi’ndeki bir konferansçı, içinde yaşadığı ve öldüğü evin beşinci katından düştü.

Ambulans ekipleri, kadın olay yerinden kurtarmak için yapılan müdahalelere rağmen öldüğü İstinye Devlet Hastanesi’ne nakletti.

Bu dönemde Türkiye’deki artan intihar oranları ışığında Awni S. adında bir Türk işçi intihar etti,Bu Türk işçi Bordeaux’daki bir sanayi sitesinde ağır araçların yıkanmasında çalışıyor.

Aouni’nin 46 yaşındaki cesedi Bordeaux’da bir ağaç tarafından asılmış bir ormanda bulundu.

Aouni evli ve iki çocuk babasıydı ve ceset Bordeaux şehir hastanesinin morguna götürüldü.

Türkiye’de yoksulluk ve mali koşullarının kötüleşmesi nedeniyle işçi intihar etti, çünkü bu Türkiye’de devam eden ciddi ekonomik kriz ve Türk vatandaşları üzerindeki borçların şiddetlenmesi ve birçoğunun intihar etmesine neden oluyor.

Türk romancı Aslı Erdoğan şu an Türkiye’ye dönüşünü dışladığını doğruladı, çünkü tekrar tutuklanmak onun için ölüm demek.

Cuma günü, terörist faaliyetlerle suçlandığı tartışmalı bir duruşmada beraat etti.

İstanbul’daki bir mahkeme, bir Türk romancısına, devletin bütünlüğünü tehlikeye atmaya ve bir terörist gruba ait olmaktan suçlama suçlamasıyla beraat etti ve terörist propaganda için kovuşturmanın durdurulmasını emretti.

Daha fazla göster

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close