HaberHAYATPOLITIKATÜRKIYE

Ankara’da çalışanlar acı çekiyor … Türk Hava Yolları’nda maaş krizi.

Türk Hava Yolları, çalışanlarının% 85’ini işten çıkaracaklarını açıklayarak, onları işten kovmayacaklarını, ancak maaşlarında bazı değişiklikler yapacaklarını açıkladıSonra şirket biraz harekete geçti.

Türk şirketi çalışanlarının% 85’ini işten çıkaracak ve işgücünün bir kısmını uçakları yolcu uçaklarından hava kargo uçaklarına dönüştürerek kullanacaktır.

Hong Kong, Moskova, Etiyopya, New York ve Washington’daki dağıtılabilir yerleri açık tutacağız, ancak 27 Mart’a kadar geri kalan tüm yerleri kapatacaklar. İnsanlar işlerinden ayrılmayacak, ancak ücretlerde ve maaşlarda bazı düzeltmeler olacak ve en büyük maaş kesintisi en üstte olacakKategori, gelecekte tüm uçak siparişlerini inceleyebilir ve dinamik kapasiteyi yönetebiliriz.

«Boyner» ve «YKM» şirketi ve birçok Türk şirketi, resmi rakamlara göre yeni Corona virüsünün Türkiye’de hızla yayıldığı ve vaka sayısının 191’e ulaştığı yeni Corona virüsünün yayılması nedeniyle mağazalarının geçici olarak kapatıldığını duyurdu.

Ayrıca, virüs nedeniyle iki kişi hayatını kaybetti, bu yüzden Türkiye’deki Boyner ve YKM, 19 Mart 2020 itibariyle Türkiye’deki tüm mağazalarının geçici olarak kapatıldığını açıkladı.

“Boyner” şirketinin ardından 20’den fazla şirket ve marka, mağazalarını geçici olarak kapattıklarını açıkladı. “Boyner” şirketi Twitter hesabında şunları söyledi: Yeni Corona virüsünün dünyaya ve ülkemize yayılması nedeniyle.

Değerli müşterilerimizin, tüm çalışanlarımızın, ailelerinin ve sevdiklerinin sağlığı ve endişelerini önemsiyoruzVirüsün yayılmasını yavaşlatma sorumluluğumuzun bir parçası olarak, 19 Mart 2020 tarihinden itibaren Türkiye’deki tüm Boyner ve YKM mağazalarını geçici olarak kapatacak, çalışan ve işçi haklarına karşı olağan duyarlılığımızı koruyacağız.

Daha fazla göster

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close